This video is for premium users only!
Become a premium user for as low as Eur

Inez - my love (LYRICS SHQIP)

Dami

5 months ago

 • Inez - my love (TEKST SHQIP)
  ????✅ Mos harroni te beni SUBSCRIBE per me shume video te tilla
  ????✅Gjithashtu mund te na ndihmoni te rrisim kanalin tone duke na bere SUBSCRIBE ????
  ✅ Neqoftese keni te drejten e autorit dhe nuk jeni dakord me postimin tone para se te beni (copyright strike) ju lutemi na kontaktoni ne emailin tone Ebrioldi@gmail.com ose ne Instagram @oshqip.youtube dhe do e heqim videon brenda 24 oreve. Faleminderit.
  ✅ I am not the copyright owner for this music. Credits goes to respective owners.

  Category : Music Videoclip

  #inez#love#lyrics#shqip

arrow_drop_up
UA-24318279-2